Your store name

Hakkımızda

Farmabulut; sağlık, ilaç, OTC ve kozmetik sektöründeki üretici firmalara dijital dönüşüm hizmeti sağlayan teknoloji ve iletişim firmasıdır. İdealist bir düşünce ile ülkemizde sağlık, ilaç, OTC ve kozmetik sektöründeki markaları dijitale taşımak ve sektörün tüm paydaşlarına fayda sağlayacak ve sektöre yön verecek katma değerli işler yapmak isteyen bir firma olan Farmabulut 7 yılı aşkın süredir bu ekosistemde farklı alanlarda dijital dönüşüm sağlamaktadır. Bilimin ışığında, meslek içi gelişim ve dayanışmayı, ticari avantajlarla bir arada sunmaya inanan Farmabulut, 28 kişiye ulaşan yazılım, tasarım, ürün geliştirme ekibiyle her geçen gün büyümektedir.

Markanızı dijitale taşımak ve işinizi büyütmek için sizin ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş dijital ve teknolojik çözümler,

Çevik, sektörde deneyimli ve teknik bilgisi yüksek bir ekip,

Güvenli ve hızlı bir şekilde kendi satış kanallarınızı oluşturabileceğiniz ve verileriyle özgün stratejiler geliştirebileceğiniz Farmabulut yazılım altyapısı ile bu yolculuğunuzda a’dan z’ye ihtiyacınız olan her şeyi Farmabulut sağlıyor.

Çok kanallı dijital deneyimleri geliştirmeye odaklı ve işin verimli büyümesini sağlamak üzere kurgulanan size özel platform, ihtiyaç duyulan dijital dönüşümün sağlıklı ve başarılı ilerlemesi, yeni iş modellerini destekleyen platformumuz ve yüksek kalibre yetkinlikleri bünyesinde barındıran ekibimiz ile mümkün olmaktadır.

Kendi satış kanalınız dışında, Farmabulut çatısı altında yer alan sağlık sektöründeki meslek gruplarına özel kapalı pazar yerlerine ürün entegrasyonları sağlayarak yeni satış kanallarına sizi dahil ediyoruz. Bu şekilde hem ürünleriniz size uygun hedef kitle ile buluşuyor ve büyümeniz hızlanıyor hem de kendi satış kanalınız üzerinden veriler doğrultusunda büyümenize yön verme fırsatı elde ediyorsunuz.