Your store name

Sağlık, ilaç ve kozmetik sektöründeki markaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yeni nesil teknolojiler ve dijital hizmetler.

Yeni Nesil Teknolojiler

Sağlık, ilaç ve kozmetik sektörünün dinamiklerine hakim, yüksek kalibre yetkinliklere sahip ekiplerin bulut teknolojileri ile geliştirdiği veriye dayalı e-ticaret platformu ve otonom işleyen birbiriyle bağlantılı sistemlerle markanızı dijital dünyanın son trendlerine uyumlu hale getiriyoruz.

Dijital Hizmetler

Sizin ihtiyaçlarınıza özel kurguladığımız platformun performansını iyileştirmek, daha fazla trafik çekmek, dönüşümleri artırmak ve gelirleri artırmak için gelişmiş stratejiler ve tasarımlar geliştiriyoruz.

Size özel kişiselleştirilmiş dijital hizmet ve çözümler için

Farmabulut E-Ticaret Platformu

Daha iyi dijital deneyimler yaratmak ve verimli bir iş büyümesi sağlamak üzere kurgulanan bir platform.

Düşük Yazılım Maliyeti

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Esnek Yapı

Ölçülebilir ve Ölçeklendirilebilir

Yüksek Güvenlikli Data Çözümleri

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

B2B E-Ticaret Çözümleri

B2B e-Ticaret entegrasyon mimarisindeki karmaşık fiyatlandırma algoritmaları, teklif verme yetenekleri, minimum sipariş eşikleri gibi birçok özel gereksinimlerine uygun satın alma deneyimi ve verimliliğini arttıran çözümler sunuyoruz.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

B2C E-Ticaret Çözümleri

Bulut tabanlı teknolojisiyle Farmabulut, sağlık, ilaç ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların B2C e-ticaret platformlarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyor, kendini sürekli yenileyen ve müşteri deneyimini ön planda tutan çözümler sunuyoruz.

TÜM SÜREÇ YÖNETİMLERİ TEK PLATFORMDA

Entegrasyon Çözümleri

Platformda veri yönetimi, iş üretkenliği, süreç iyileştirme, ürün geliştirme, dijital pazarlama, CRM, ERP, tedarik zinciri sistemleri ile otomatik iş akışı oluşturma gibi farklı hizmetleri de entegre ederek çok kanallı müşteri deneyimini tek platform üzerinden yönetebilir ve aktif olarak takip edebilirsiniz.

FARMA LOJİSTİK

Operasyon çözümleri

Depolama ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamak, katma değerli süreçler ile siparişlerinizi hazırlamak, e-ticaret hacminizi artırma odaklı iş modelleri yaratmak ve baştan sona dijitalleşerek sizi her alanda dönüşüme ulaştırmak için sizlere destek veriyoruz. Tedarik zinciri, e-ticaret çözümleri, e-ticaret lojistiği ve e-depolama gibi farklı alanlarda ihtiyacınızı karşılıyor, siz işinizi büyütürken biz iş yükünüzü azaltıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Marka İletişim ve Pazarlama Stratejileri

Sağlık ve ilaç sektöründeki en önemli trendlerden biri olan kişiselleştirilmiş pazarlama yöntemleri ile doğru tüketici personaları oluşturuyor ve verilerin doğru kullanılması ile ilgili mesajın doğru zamanda niş tüketici personalarına kişiselleştirilmiş bir formda ulaşmasını sağlıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Dijital Medya Stratejileri

Büyüme odaklı stratejik çözümlerin tasarlanması, hedefleri gerçekleştirmek için kullanılacak yöntemlerin belirlenmesi, reklam stratejilerinin hayata geçirilmesi, takibi, maliyet ve performans analizi gibi birçok alanda sizlere özel hizmet kapsamı oluşturabiliyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Performans Pazarlama

Farklı pazarlama stratejilerine yönelik reklam modellerinin gerçekleştiği Youtube, Facebook gibi sosyal ağlar, görüntülü reklam ağları ve arama motorlarından siteye sağlanan trafiklerde detaylı ölçümleme yapılması, doğru teklif stratejilerinin dinamik olarak belirlenmesi için ekibimizle sizlere destek veriyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Inbound Pazarlama

Tüketicinin ihtiyaçlarına ve sorunlarına hitap eden içeriklerle güven yaratmak, sağlık çalışanlarına ise daha detaylı, eğitici ve bilgilendirici içerik sağlamak markanın sektörde lider konumuna geçmesinin kapılarını açıyor. Güçlü, yenilikçi ve yararlı içerik stratejileri ve bunların yaratıcı yöntemlerle doğru kitleye, doğru zamanda ve ihtiyacına uygun şekilde ulaşması için sizlere destek veriyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO süreci, bir işletmenin organik arama sonuçlarını artırmayı ve siteye organik arama trafiği çekmeyi amaçlar. Organik arama trafiği genellikle daha yüksek kaliteli trafiktir ve daha iyi marka etkileşimi sağlar. Sitenizin SEO’ya uyumlu olarak optimize edilmesi ve değerinin arttırılarak arama motorlarında daha üst sıralara çıkması ile doğal ziyaretçi sayısını artırmayı amaçlıyoruz.

TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal Kimlik

Sektörü, hedef kitlenizi, rakiplerinizi derinlemesine inceliyor ve analizler sonucu oluşturduğumuz iç görülere uygun marka kurumsal kimliğinin tüm detayları ile tasarlıyoruz.

TASARIM HİZMETLERİ

Web Tasarım

Etkileyici, kullanımı kolay ve profesyonel web tasarımları sağlıyoruz. Markaya uygun web tasarımlarımız, müşteri verileri ve davranış analizlerini kullanarak websitesi performansını arttıracak, hemen çıkma oranlarının düşük tutmasını sağlayacak geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

TASARIM HİZMETLERİ

Sosyal Medya Tasarımları

Markanın mecra bazlı dijital medya kimliği ve içeriklerin yaratım süreçlerinde de tasarım ve ajans ekiplerimizle sizlere destek sağlıyoruz.

Belirli kitlelere yönelik detaylı iç görüleri, veri odaklı yaklaşım ile analiz ediyor ve planla, ölç, uygula ve tekrar planla akışı ile PPC (Tıklama Başı Maliyet) reklam kampanyalarını gerçekleştiriyoruz.