Your store name

Sağlık, OTC ve kozmetik sektöründeki markaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş e-ticaret altyapısı ve yeni nesil dijital hizmetler.

E-ticaret Altyapısı

Sağlık, OTC ve kozmetik sektörünün dinamiklerine hakim, yüksek kalibre yetkinliklere sahip ekiplerin bulut teknolojileri ile geliştirdiği veriye dayalı e-ticaret platformu markanızı dijital dünyanın son trendlerine uyumlu hale getiriyoruz.

Yenilikçi Pazar Yeri Çözümleri

Ürünlerinizi sağlık, ilaç, OTC ve kozmetik sektörlerine özel tasarlanmış kapalı pazar yerlerimize entegre ederek, niş hedef kitlelere ve çeşitli satış kanallarına erişim sağlıyoruz, böylece satışlarınızı maksimize ediyoruz.

E-ticaret sitenizi oluşturmak ve dijital hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Farmabulut E-Ticaret Platformu

Düşük Yazılım Maliyeti

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Esnek Yapı

Ölçülebilir ve Ölçeklendirilebilir

Yüksek Güvenlikli Data Çözümleri

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

E-Ticaret Platformu

Sağlık, ilaç, OTC ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar için B2B ve B2C e-ticaret siteleri oluşturuyoruz. Müşteriye özel çözümler sunarak işinizi dijital dünyada büyütmenize yardımcı oluyoruz.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Hızlı ve Kolay Kurulum:

Bulut tabanlı teknolojimizle, e-ticaret platformunuzu hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. E-ticaret sitenizi kurup size teslim ediyoruz. Kendini sürekli yenileyen platform altyapısı ve müşteri deneyimini öncelikli tutan çözümlerimiz, işinizi dijital dünyada başarıya taşımanıza yardımcı oluyor. Siz de işinizi dijital dünyaya kolayca taşıyın ve büyütün.

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

Geniş Pazaryeri Ağına Erişim

Platformunuzu Farmabulut'un kendi kapalı pazaryerleri yanı sıra istediğiniz diğer büyük pazaryerlerine sorunsuzca entegre ediyoruz. Bu, ürünlerinizi geniş bir müşteri kitlesiyle buluşturmanızı sağlar.Entegrasyonlarımız sayesinde ürünlerinizin satış stratejilerini güçlendirebilir ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ

Tüm Süreç Yönetimleri Tek Platformda

Entegre Kargo Çözümleri: Platformunuzu kargo firmalarıyla entegre ederek, gönderilerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırırken işletme maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Ödeme ve SMS Entegrasyonu: Ödeme altyapınızı ve SMS hizmetlerinizi platformunuza entegre ediyoruz. Bu, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirir ve müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurmanıza yardımcı olur.